אטרקציות ופעילויות באילת28/01/2015

העיר אילת היא עיר הנופש של ישראל, כאשר אנו מעוניינים בחופשה מיד עולות בנו מחשבות על החופים של העיר אילת, על מתחמי ספורט מים, על בתי מלון מפנקים, על וילות נופש מדהימות בעיר ובעיקר, על מזג האוויר החמים המלווה את העיר ברוב חודשי השנה. חופשות באילת הן חופשות עשירות באטרקציות, כאן בעיר הנופש האולטימטיבית יוכל כל אחד למצוא לעצמו פעילויות מתאימות. הנכם מוזמנים ליהנות מהאטרקציות הרבות אותן מציעה העיר בחופי הים, במרחבי המדבר המקיפים אותה, במרכזי הקניות, בבתי המלון ועוד.

אטרקציות ופעילויות באילת

סיורים בעקבות אוצרות הנחושת
זהו מסלול טיול המשלב מסע מולטימדיה מרהיב ומרתק אל תוך ממלכת מצרים העתיקה, מסע המספר את סיפור כריית הנחושת בעת העתיקה ועד לעידן המודרני בו אנו חיים. את הסרט מקרינים על גבי מסכים מיוחדים של 360 מעלות. בהמשך כולל הסיור גם ביקור באתר הקשתות בו יוכלו המשתתפים לטפס על הקשתות ולבקר במכרה העתיק ביותר בעולם. לא נוכל לסיים את המסע ללא ביקור בעמודי שלמה ובמדרגות המקדש וקניון המקדש. את המסע נסיים במילוי של בקבוקים בחול צבעוני בפארק תמנע. ההשתתפות בסיורים בתשלום ובתיאום מראש.

שייט בסירה מהירה – טייפון הרחפת
ספורט מים אתגרי הוא חלק בלתי נפרד מכל חופשה בעיר אילת, אל תפספסו את החוויה המיוחדת. השייט בסירות המהירות מביא מפלט מהחום הכבד, האדרנלין זורם בדם והחיוך לא יורד מהפנים! מומלץ מאוד בעבור ילדים, צעירים, מבוגרים ומשפחות. הסיור ילווה אתכם אל ריף הדולפינים, חוות הדגים ואתרים נוספים. השייט מלווה על ידי סקיפר מנוסה המכיר היטב את האזור, הסיורים נמשכים כשעה וחצי, ישנה אפשרות לעצירה לשחייה וצלילה עם שנורקל באתרים המומלצים. השייט בסירות בתשלום.

וילה באילת להשכרה

שמורת חי-בר – קיבוץ יטבתה
השמורה נמצאת אמנם מחוץ לעיר אילת אך הביקור במקום מומלץ בחום בעיקר בעבור משפחות עם ילדים וחובבי עולם הטבע. השמורה מאכלסת חיות בר מדבריות אשר בחלקן נעלמו לחלוטין מהאזור, במתכונת שמורת חי בר נעשה ניסיון להשיב את בעלי החיים המדבריים אל האזור. במרחבי השמורה נוכל לפגוש עדרים של ראמים פראיים, חיות בר ליליות, עופות דורסים, זוחלים וגם מרכז לגידול טורפים. הסיור בשמורה מתאפשר תוך נהיגה ברכבים פרטיים (סיור בן שעתיים), יש לנסוע עם הרכב בשבילים המסומנים ולהימנע משיבוש אורח החיים של בעלי החיים בשמורה. הכניסה אל השמורה בתשלום.

שמורת האלמוגים – אילת
זוהי שמורת אלמוגים מדהימה ביופייה, עולם מופלא של צבעים ממתין לכם מתחת לפני הים. כבר במבט ראשון קשה יהיה שלא להתמכר ליופי המרהיב של שמורת האלמוגים. להקות של דגים צבעוניים טרופיים הנעות בין שוניות אלמוגים מרהיבות ממתינות לכם בשמורה. הצלילה אל השמורה מתבצעת באמצעות מסכות צלילה, המתחם כולל גם מקלחות, שירותים, פינות ישיבה ומזנון. הצלילה אל השמורה בתשלום.

עיר המלכים – דרום העיר אילת
הנכם מוזמנים להצטרף אל מסע בזמן במהלכן תבקרו בארמון מסתורי השייך למלכים קדומים, ארמון עם מערות נסתרות בבטן האדמה, מכרות, שייט בסירות ומערך של אשליות אופטיות ומבוכים. עיר המלכים תהיה חוויה מהנה ומיוחדת לילדים, מומלץ! הכניסה אל עיר המלכים בתשלום.