אטרקציות ופעילויות בדרום28/01/2015

מעטים יודעים כי אזור הדרום בישראל מרכז כמה ממתחמי הנופש המיוחדים והמהנים ביותר. אלו אשר כבר גילו את האיכותיות והפוטנציאל הרב הטמונים בחופשות בדרום מקפידים לחזור ולבקר באזור אחת לשנה לפחות. האזורים בהם מתרכזות האטרקציות הם מרחבי הנגב המדברי היפה, אזור ים המלח ואזור העיר והרי אילת. את האטרקציות והנופש באזור הדרום תוכלו ללוות עם בתי מלון מיוחדים, וילות נופש מפנקות בעיר אילץ, צימרים ושאר פתרונות אירוח מיוחדים הממוקמים בלב המדבר.

אטרקציות ופעילויות בדרום

חאן ספינת המדבר – דרום רמת הנגב
ספינת המדבר הלא היא הגמל כבר ממתינה לכם בנקודת המוצא!  המתחם מציע טיולים על גבי גמלים או רכיבת ג'יפים מאתגרת במרחבי המדבר. מתחם חאן ספינות המדבר מציע גם ימי כיף, ארוחות, אירוח בדואי, אפשרויות לינה באוהל בדואי, צימרים מאובזרים ועוד. טיולי הגמלים והג'יפים מתאימים לקבוצות, משפחות עם ילדים או ללא ילדים וגם לזוגות. הטיולים והפעילויות במתחם בתשלום.

מתחם מדבר ישראלי - מצפה רמון
בלב האזור המדברי של הנגב ממתינה לכם העיירה מצפה רמון עם המכתשים המדהימים ומצפה הכוכבים היפה ביותר בישראל. מתחם מדבר ישראלי מציע פעילויות למשפחות וקבוצות המשלבות במידת הצורך גם לינה בשטח (מומלץ!). את הפעילות נלווה עם היכרות של תרבות החיים במדבר, עם שקיעות קסומות ועם החי והצומח במדבר. יחד נכיר את התרבות הבדואית, את התרבות הישראלית במדבר, את השקט במדבר ואת הריחות והטעמים המיוחדים שאפשר למצוא רק במדבר. מתחם מדבר ישראלי מציע טיולי ג'יפים, ארוחות בשטח, קומזיצים, רכיבת גמלים או חמורים, סיורים מודרכים אל עולם החי והצומח במדבר, אנו מזמינים אתכם להכיר מחדש את המדבר ולהתאהב בו. הפעילויות במתחם מדבר ישראלי בתשלום ובתיאום מראש.

וילה באילת לנופש

פנטזי איילנד ים המלח - Fantasy Island - ים המלח, עין בוקק
מדינת ישראל זכתה ללא כל ספק בפלא של ממש ושמו ים המלח, את השלווה, את הקסם ואת סגולות הבריאות של ים המלח לא תמצאו במקום אחר. כל ביקור בים המלח מביא עמו אנרגיות חדשות וחוויה מהנה.  מתחם פנטזי איילנד ים המלח מציע מבוך פחד בסגנון אפקט הפחד (חוויה מהנה ומצחיקה עד דמעות!) יחד עם קולנוע חוותי עם 7 ממדים, קולנוע בו תפעילו את כל החושים. הפעילות במתחם מומלצת מאוד בכל גיל, ילדים (מעל גיל 4) נהנים מאוד מהאטרקציות המיוחדות וכך גם ההורים או קבוצות של חברים. את מתחם פנטזי איילנד ים המלח תמצאו בקרבת מלון לאונרדו קלאב ים המלח. הפעילויות במתחם בתשלום.

חוות האנטילופות – אזור הערבה, מושב צופר
חובבי טבע וחיות בר לא יוכלו להרשות לעצמם לפספס את חוות האנטילופות המציעה הצצה אל חייהן של החיות האצילות וקלות הרגליים. את חוות האנטילופות תמצאו בדרך לעיר אילת, תוכלו לעצור כאן למנוחה מרעננת המשלבת גם חוויה יוצאת דופן. נסיעות משפחתיות עם ילדים לאילת כדאי לתכנן עם מספר עצירות בדרך, את אחת העצירות תשלבו עם סיור ספארי מרתק לכל המשפחה בחווה.  הסיורים מתקיימים בשטח המחייה הפתוח של האנטילופות ממש כמו באפריקה, פרט לאנטילופות ממתינות לכם חיות בר נוספות. הכניסה את המתחם והסיורים בתשלום.