מלונות בוטיק בצפון23/02/2014

מלונות בוטיק בצפון – חופשה קסומה ומיוחדת מאד
מי שמחפש מקום מיוחד לבלות בו כמה ימים, מלון בוטיק בצפון הוא, ללא ספק, היעד המתאים לכך. בשנים האחרונות צצים להם יותר ויותר מלונות בוטיק בכל רחבי הארץ, כשרבים מהם הם באזור הצפון. מלונות בוטיק בצפון מושכים אליהם לא מעט מבקרים, המגיעים במיוחד עד לשם כדי ליהנות מהקסם המיוחד של הצפון, ובמקביל גם מקיסמו של המלון. מלונות אלו מוצעים בטווח של מחירים ובעיקר מציעים חופשה קסומה ואווירה נפלאה.

מה אפשר למצוא במלונות אלה
מי שמחפש מלונות בוטיק בצפון יגלה שישנם לא מעט כאלה. מלונות הבוטיק, שלא כמו מלונות אחרים, מציעים חופשה מסוג אחר. מלונות אלה קטנים הרבה יותר, אינטימיים מאד וגם מעוצבים בסגנון מיוחד. בעוד שבעבר ניתן היה למצוא את מלוני הבוטיק בערים אירופאיות שונות, הרי שכיום התופעה התרחבה למקומות נוספים, וישנם כמותם בכל ארץ וגם כמעט בכל עיר. מלונות הבוטיק יכולים להתאים לזוגות, המחפשים פרטיות מלאה, פינוקים שונים, וגם אווירה נפלאה. גם אלה המעוניינים במקום שקט, רגוע ושלו, ימצאו במלונות הבוטיק פתרון נהדר. בדרך כלל מדובר במלונות המעוצבים בסגנון מאד מיוחד, בסגנון עם נגיעות עיצוביות שונות, ההופכות אותו למרחב שונה מכל מלון שמכירים. החדרים בו מושקעים יותר, הם שונים זה מזה בעיצובם ומציעים ייחודיות רבה.

מלון בוטיק בצפון

שילוב בין יוקרה לנוחות רבה
מלונות בוטיק בצפון, וכמו אלה הממוקמים באזורים שונים בארץ, הם ללא ספק מילה נפרדת ליוקרה, אך מצד שני השהות שבהם איננה בהכרח גבוהה משהות במלונות אחרים. ההשקעה בחופשה במלונות שכאלו היא בהחלט משתלמת והתמורה הכספית עונה עליה. במרבית מלונות הבוטיק שבצפון ישנו גם מתחם ספק מפנק עם טיפולים שונים או ג'קוזי פרטי בחדר ובריכה בחצר. ישנם מלונות בוטיק שיש בהם מסעדת שף, המציעה ארוחות בוקר, צהריים או ערב, עשירות בטעמים ייחודיים עם חומרי גלם משובחים מאד. מי שרוצה, יכול לשלב במסגרת השהות שלו במלון גם ביקור באתרים תיירותיים שונים בצפון וליהנות מכמה אטרקציות, ומי שרוצה שקט אמיתי, יכול להישאר בחדר או לצאת אל המרחב הציבורי של המלון ולבלות כמה שעות ללא כל הפרעה.

מה חשוב לדעת לפני הזמנת המלון
אם אתם מעוניינים להזמין מלון בוטיק בצפון, חשוב שתבדקו תחילה מהו מיקומו המדויק. ישנם לא מעט מלונות בוטיק בצפון הממוקמים באזורים מבודדים, רחוק מיישובים עירוניים. זהו יתרון אדיר למי שמעוניין בשקט ובנופים פסטורליים, אך פחות מתאים למי שאין לו רכב למשל. במידה ומעוניינים לצאת אל החופשה בחורף, כדאי לבדוק מהן הפעילויות המוצעות במלון עצמו או מה מומלץ לעשות בסביבה, שיכול להתאים לחורף. אם רוצים להזמין מלון בתקופת החגים או במהלך הקיץ, יש לזכור שמדובר בתקופות מתויירות מאד. ולכן, כדאי לבצע הזמנה מראש ומוטב כמה חודשים לפני ההגעה המתוכננת.