מסלולי טיול באזור רמת הגולן15/03/2018

מסלולי טיול באזור רמת הגולן
עכשיו, כשהאביב כבר נמצא כאן במלוא הדרו ועוד מעט כולנו נתחיל את חופשת הפסח, זה ברור מדוע גם אתם מעדיפים לא להישאר בבית. כפי שהפליאה נעמי שמר לכתוב בשירה "כאן האביב הוא בן יומיים, כאן האביב ימות צעיר", ולכן: צאו לטייל וכמה שיותר מהר! אם יש אזור ששווה לצאת בו לטיולים שונים זה כמובן האזור של רמת הגולן שכן מדובר על אחד מהאזורים הכי יפים שיש לנו בארץ. תוכלו לצפות שם בנופים יפים, לעבור במסלולי הליכה מאתגרים ואף ליהנות מהפריחה הנפלאה שתראו מכל עבר. זה לא משנה אם אתם בוחרים לנסוע לטיול כזה עם החברים הכי טובים, עם בני הזוג או אולי עם הילדים ככי בכל מקרה צפויה לכם חוויה נפלאה. יש אינספור מסלולי טיול באזור רמת הגולן כך שאנחנו מאוד ממליצים לכם תחילה לבדוק איזה מסלול יוכל להתאים לכם מבחינה המיקום, דרגת הקושי והיופי שהוא מציע.

זוויתן עליון: מסלול שמתאים לכל המשפחות
במידה ומה שבחרתם זה לצאת לטיול באזור רמת הגולן עם כל המשפחה, כדאי יהיה לחשוב על האופציה של נחל זוויתן עליון. לאורך הנחל הזה תוכלו ליהנות מהנופים הכי יפים של רמת הגולן הכוללים:
- בזלת שחורה
- הרדופים
- מעניינות
- אמות מים
- מפל

ועוד הרבה הפתעות אחרות בדרך. כמובן שאת המסלול הזה אפשר לשלב גם בעוד מקומות שתוכלו לראות ולעצור בהם בדרך כמו: יער אלונים ועוד, אז למה לחשוב פעמיים? במידה וטיול כזה נראה לכם קצר מידי תמיד תוכלו לקחת בחשבון גם את האפשרות של השכרת וילה באזור רמת הגולן, ללון בה ולהמשיך לעוד מסלול מעניין ביום שלמחרת. יש היום לא מעט וילות משפחתיות ברמת הגולן שמציאות גם בריכות פרטיות ופינוקים נוספים כך שאין ספק שצפויה לכם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.

זוויתן עליון

טיול אופניים מאתגר
אם כל בני המשפחה שלכם נוסעים על אופניים הגיע הזמן שתצאו לטיול בלתי נשכח שכולל רכיבה של שעות. תוכלו להתחיל אל הטיול מאזור עין זיוון ולהגיע עד למרום גולן. בדרך תעברו דרך הר אביטל השוכן לו באזור של צפון רמת הגולן ותוכלו ליהנות מנופים עוצרי נשימה. כמובן שלכל הטיול הזה תוכלו להוסיף גם עצירה במקומות מעניינים כמו יקבי רמת הגולן, מסעדות קטנות בדרך ואפילו פריסה עצמית שתוכלו לעשות בשטח.

טיול אופניים

מסלול מים שאי אפשר לשכוח
אם מה שבאמת מתחשק לכם זה לבלות עם הילדים במסלולי מים נפלאים, אין ספק שהאופציה הכי טובה שתוכלו לחשוב עליה היא טיול מים במג'רסה. נחלי הגולן מגיעים לאגן השטוח שעונה לשם בטייחה בערבית ומשם הם מתפצלים לכמה זרמים קטנים שונים. בהמשך מסלולים הם מצטרפים למספר לגונות מקסימות ואחת מהן זו הלגונה העונה לשם מג'רסה ושם תוכלו לבלות עם הילדים, לשחק במים ולהתרענן ביום אביב חמים.

טיול מים במג'רסה

לישון ברמת הגולן
במידה וגם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, מגיעים מאזורים מרוחקים יותר לחוויה של טיול ברמת הגולן אנחנו ממליצים לכם בחום גם להישאר ללון באזור. אין סיבה לעשות את כל הקילומטרים האלה ביום אחד שכן יש מגוון רחב של פתרונות לינה באזור זה של ישראל. וילות מפנקות יכולות להתאים לכם בין אם אתם מגיעים עם כל המשפחה ובין אם אתם חושבים להגיע רק עם בן הזוג, אז למה שלא תבדקו זאת לעומק? אחרי יום טיול מקסים בנחלים הכי יפים של רמת הגולן אין כמו להגיע לוילת אירוח מאובזרת ויפה ואין ספר שתיהנו מכך מאוד.