וילות לקבוצות נופשים03/09/2015

נופש משפחתי הינו נופש מלכד ומגבש, בעבר משפחות נהגו לערוך נופש בבתי מלון או בצמרים אך כיום חל שינוי ומשפחות רבות מגיעות אל וילות לקבוצות על מנת לערוך בין תחומיהן נופש מהנה ובלתי נשכח. ניתן למצוא וילות לקבוצות בכל רחבי הארץ: בדרום, בצפון ובגליל. כל משפחה יכולה לבחור וילה לקבוצות אשר שוכנת באזור בו היא רוצה לנפוש. בעת האירוח בוילות עומדות לרשות האורחים אטרקציות רבות ומגוונות ואף בסביבתן ישנן אטרקציות רבות שיעשירו את האירוח. מומלץ לתכנן את לוח הזמנים טרם ההגעה אל הוילה ולתכנן היכן תבלו ותטיילו במהלך הנופש המשפחתי.

להלן רשימה של אטרקציות מהן תוכלו ליהנות בעת האירוח בוילה לקבוצות:
ראפטינג נהר הירדן: אנשים שיגיעו להתארח בוילה לקבוצות ששוכנות באזור ראש פינה יוכלו ליהונת מראפטינג נהר הירדן. מדובר בחוויה משפחתית מהנה במיוחד אשר כוללת שייט בקיאקים, טיולי אופניים, אומגה למים, טיולי טרקטורונים ועוד.

אטרקציה נגב ZOO: אטרקציה זו נמצאת בבאר שבע שבדרום הארץ. מדובר בגן חיות המשלב מסלול מעגלי. הביקור בגן החיות מתאים למשפחות שאוהבות בעלי חיים.

חמת גדר: משפחות שיתארחו בוילות לקבוצות באזור הכנרת מוזמנות להגיע אל חמת גדר. המתחם כולל עולם מים, חוות תנינים, ספארי ועוד.

חאן ספינת המדבר: בחאן ספינת המדבר ניתן לערוך טיולי ג'יפים וטיולי גמלים. זוהי בהחלט חוויה מעשירה עבור משפחות שמגיעות להתארח בוילות לקבוצות. האטרקציה נמצאת בדרום.

וילות לקבוצות להשכרה

מצפה כוכבים נייד: המצפה נמצא בדרום הארץ ועל כן מתאימה למשפחות שמגיעות להתארח בוילות לקבוצות שממוקמות בדרום. במהלך הביקור במצפה נערכת פעילות עם מדריך, ניתן לצפות בטלסקופ ולראות את הדברים הנפלאים של היקום.

ג'יפ בכפר: אטרקציה זו נמצאת באזור עמק יזרעאל. מדובר בטיולי ג'יפים מרתקים ומאתגרים. כמו כן, במסגרת הפעילות ניתן לערוך טיולי סוסים, סנפלינג, טיולי טרקטורונים ועוד.
 
מה עושים עכשיו:
אז אם החלטתם שאתם מעוניינים לערוך נופש משפחתי בוילה לקבוצות עליכם כעת להתחיל לחפש אחר וילה שנמצאת באזור בו אתם מעוניינים להתארח. היכנסו אל מנוע החיפוש והקלידו את צמד המילים 'וילות לקבוצות' ומיד יעלו בפניכם רשימת אתרים המפרסמים את הוילות השונות. כאשר אתם תיכנסו אל אתרי האינטרנט אתם תיווכחו לדעת כי יש באפשרותכם למקד את החיפוש על פי אזור ועל פי קריטריונים נוספים. מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מספר וילות. בעת החיפוש אחר וילות לקבוצות התמקדו בקריטריונים כדוגמת מיקום הוילה, גודל הוילה, האטרקציות הקיימות בה והמחיר הנדרש עבור אירוח בין תחומיה.

לאחר שתשכרו וילה התחילו לתכנן את לוח שלכם על מנת לא לפספס דברים שחשובים לכם. כמו כן, תכנון לוח זמנים יעיל יאפשר לכם לתכנן את ההוצאות הכספיות שלכם. תשימו לב כי כאשר אתם מתכננים את לוח הזמנים אתם מתאימים את הפעילויות אל טווח הגילאים של הילדים שלכם.