וילות פנויות לפסח23/01/2017

וילות פנויות לפסח:
פסח הוא חג גדול ומיוחד, חג בו חוגגים את יציאתם של בני ישראל ממצרים מעבדות לחירות. במהלך חג הפסח נוהגים לערוך ארוחה חגיגית הנקראת ליל הסדר ובמהלך ארוחה זו מתכנסים בני משפחה וחברים יחדיו, קוראים את ההגדה וסועדים ארוחה עשירה. האירוח של המשפחה והחברים בליל הסדר לעיתים עלול להיות משימה קשה מנשוא, ועבור המארחים אשר נזקקים לנקות ולבשל לקראת ארוחה זו לעיתים הארוחה הופכת לנטל. על כן, בשנים האחרונות החלו יותר ויותר ישראלים להגיע להתארח בוילות לפסח. וילות לפסח הן וילות אותן שוכרים במטרה לערוך בהן את ליל הסדר ובמטרה להתארח בהן במהלך חג הפסח. מדובר בוילות מפוארות ויוקרתיות המכילות חדרי אירוח, סלון, מטבח, מתחם חיצוני ופינת אוכל גדולה ומהודרת המאפשרת לערוך ליל סדר כהלכתו.

אם אתם מעוניינים לערוך את חג הפסח בוילות לפסח רצוי מאד שתתחילו לחפש אחר וילות פנויות לפסח שכן הזמן עובר מהר מאד ואם לא תעשו זאת מבעוד מועד הנכם יכולים להישאר ללא וילות פנויות.

על מנת להקל עליכם את העבודה ועל מנת לאפשר לכם ליהנות מאירוח יוצא דופן הרשו לנו להציג בפניכם 3 וילות פנויות לפסח אשר יעניקו לכם אירוח אותו לא תשכחו לעולם:

וילת המלון:
וילת המלון המיוחדת שוכנת במושב גורן שבצפון הארץ, בגליל המערבי. מדובר בוילת אירוח חלומית הכוללת 11 חדרי אירוח מפוארים המלווים באווירה יוקרתית.
כמו כן, אורחי וילת המלון יהנו ממטבח מאובזר ומסלון המציב לרשותם סאונה, מערכת שמע, מסך טלוויזיה שמחובר לממיר HD ול-YES.
יתר על כן, משלבת וילת המלון מתחם חיצוני ובו שולחן ופינת אוכל, בריכת שחייה מחוממת ומקורה, פינת ברביקיו ופינות ישיבה.
* הוילה מתאימה לקהל הדתי.

וילת המלון

אוסף הוילות היוקרתי:
אוסף הוילות היוקרתי שוכן במושב גורן שבצפון הארץ, בגליל המערבי. מדובר ב-4 וילות אירוח כאשר כל וילה מונה 5 חדרי אירוח. כלומר סך הכל במתחם 20 חדרי אירוח. בנוסף, לרשות האורחים מטבח מאובזר, סלון המשלב שולחן סנוקר, מסך טלוויזיה שמחובר ל-YES ול-DVD ומערכת קולנוע ביתית. נציין כי במתחם יש בריכת שחייה מחוממת ומקורה.
כל וילה מכילה חצר קדמית ובה טניס שולחן, מדשאות ופינת ברביקיו. כמו כן, לכל וילה יש חצר אחורית ובה מרפסת מקורה ופינות ישיבה.
* מתחם האירוח מתאים לקהל הדתי.

אוסף הוילות היוקרתי

וילה טופ גן:
וילה טופ גן ממוקמת גם היא במושב גורן הפסטורלי הנמצא בצפון הארץ, בגליל המערבי. הוילה כוללת 5 חדרי אירוח ( נציין כי פתרונות לינה לילדים ניתנים בתיאום מראש). בנוסף לכך, לרשות האורחים מטבח מאובזר וסלון ובו מערכת ישיבה, מסך טלוויזיה שמחר ל-YES ומערכת קולנוע ביתית. יתר על כן, לרשות האורחים מתחם חיצוני מיוחד הניצב על מרפסת תליה ובו בריכת שחייה מחוממת ומקורה ופינות ישיבה.
* הוילה מתאימה לאירוח של הקהל הדתי.

וילה טופ גן