חופי רחצה בגליל המערבי29/07/2013

חופי רחצה בגליל המערבי שהביקור בהם הוא בגדר חובה
מי שמתכנן חופשה בצפון יוכל לשלב במסגרתה, ובמיוחד אם מדובר בקיץ, גם ביקור בחופי הרחצה המוצעים באזור. וכשמדובר בגליל המערבי, האפשריות הן נהדרות ומשלבות במסגרתן אווירה נפלאה שאין כמותה בחופי רחצה אחרים. יוצאים לחופשה קיצית בגליל המערבי ורוצים גם ליהנות מקצת "בטן גב"? אם כן, המאמר הבא במיוחד בשבילכם. לפניכם ארבעת חופי רחצה בגליל המערבי, שהביקור בהם הוא בגדר חובה:

•    חוף ארגמן – הוא נחשב לאחד החופים המומלצים בגליל המערבי והוא נמצא בסמוך לעיר עכו. במסגרת הביקור בעיר ואם מתכננים שהות של כמה ימים בסביבה, כדאי גם לקפוץ לביקור בחוף ארגמן המקסים, הכולל גם אזור מיוחד המתאימים לרוחצים דתיים. על החוף יש מיטות שיזוף וגם סככות צל וכמובן שירותי הצלה. זהו חוף מסודר ונעים שצופה אל חלקה העתיק של עכו וגם על מפרץ חיפה היפהפה.

•    חוף סוקולוב – לא רחוק מחוף ארגמן, נמצא חוף נוסף הצמוד לעיר נהריה. החוף, שקרוב גם לטיילת המקסימה של העיר, הוא חוף מסודר ונקי שמציע לשוהים בו שירותים ומקלחות מסודרות, סככות צל ואפשרות גם ליהנות מכל מה שמציעה הטיילת עצמה של נהריה, כמו בתי קפה, מסעדות ואווירה תוססת בעיקר בחודשי הקיץ והחופש הגדול.

וילות בצפון
 
•    חוץ בצת – ברצועת החוף הארוכה הזו יכולים הנופשים ליהנות מסככות צל, העומדות לרשותם, ממסעדה וגם פאב וכמובן אווירה של חופש. מדובר באחד החופים הפופולאריים ביותר בגליל המערבי שגם הכניסה אליו היא ללא עלות. גולת הכותרת שלו היא הטבע המקסים שעוטף אותו מכל כיוון, הצמחייה הנהדרת שבמקום ומגוון המבקרים המגיעים אליו בחודשי הקיץ החמים, בין אם אלו משפחות עם ילדים, תיירים מחו"ל או צעירים, המבלים עם החברים הטובים שלהם.

•    חוף בננה ביץ' – קרוב לגן הלאומי שבאכזיב תמצאו את החוף המקסים הזה, שבו המוני עצי אקליפטוס שמוסיפים לא מעט לאווירה שבו וגם חושות נהדרות, המאפשרות ללון במקום. לאורך החוף אפשר למצוא סככות לצל, פינות לברביקיו, מקומות מתאימים לפיקניק וגם כמה מסעדות. מי שרוצה לשלב גם קמפינג על החוף יכול לעשות זאת, או, כמובן, לבחור לישון באחת מוילות הנופש שנמצאות בגליל המערבי ומציעות פינוק אמיתי.

לצד החופים המקסימים, ניתן לשלב גם לינה בוילות הנופש שבנהריה או במושבים הסמוכים לה. במסגרת השהות בהן ניתן לשלב ביקור באטרקציות הנהדרות המוצעות בגליל המערבי, אטרקציות שמתאימות לכל הגילאים, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר במשפחות עם ילדים. אם אתם בוחרים לצאת לחופשה כזו ולשלב בה גם את אחד החופים, אל תשכחו לקחת אתכם קרם הגנה מפני השמש, שמשייה, תחתה תוכלו לשבת בשעות החמות יותר וגם כובע. בנוסף, הקפידו לבדוק שיש במקום שירותי הצלה הכולל את כל המתקנים המיועדים למי שרוצה לשהות בו מספר שעות.