אטרקציות בחינם בגליל המערבי23/11/2016

בילוי משפחתי בגליל המערבי:
רבים מאיתנו מכירים את התחושה הזו שמרגישים כאשר אנו עורכים טיול ואנו מתבקשים לשלם תשלום כניסה על מנת ליהנות מאטרקציה מסוימת. הדבר עשוי להיות לנטל והוצאה כספית בייחוד עבור משפחות שמגיעות עם ילדים שכן התשלום עבור כל בן משפחה הופך להיות הוצאה כספית משמעותית. בעקבות כך החלטנו להקל על אלו מכם שמגיעים לבקר בגליל המערבי ואספנו עבורכם רשימה של 5 אטרקציות חינמיות בגליל המערבי. רשימה זו תאפשר לכם לטייל בגליל המערבי מבלי להשקיע סכומים גדולים של כסף.

טיילת נהריה:
טיילת נהריה היא טיילת מרהיבה ביופייה. בטיילת פועלים מסעדות, ופאבים הממוקמים לאורך שפת הים. כמו כן, בעונת הקיץ יש בטיילת דוכנים ואף מתקיימות בה הופעות של זמרים מפורסמים כאשר הכניסה אל הופעות אלו היא כניסה חופשית.

אגם המונפורט:
אגם המונפורט נמצא במעלות-תרשיחא. ביקור באתר זה יחשוף את המבקרים לאגם מרהיב ביופיו ולנופים מיוחדים. בנוסף, פועל במקום שייט וכמו כן, יש החלקה על הקרח אך אלו כרוכים בתשלום כניסה.

וילה בגליל המערבי

הגן הבהאי עכו:
הגן הבהאי עכו פתוח למבקרים בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-16:00. הגן כולל צמחייה, עצי נוי ופרחים וכבר בעת הצעד הראשון בגן מרגישים המבקרים בתחושה הרמונית ייחודית. יש לציין כי בימים בהם מזג האוויר לא מאפשר זאת הגנים סגורים. ניתן ליצור קשר בטלפון שמספרו
04-813131.

שוק רמלה לוד:
שוק רמלה לוד הוא שוק ייחודי הפועל בימי שבת בקיבוץ עין המפרץ שבגליל המערבי. הכניסה אל השוק היא חופשית והוא פתוח למבקרים משעות הבוקר המוקדמות עד לשעות אחר הצהריים. בשוק קיימים דוכני אוכל, דוכני בגדים, תכשיטים, כלי בית, כלי מטבח וכדומה. הביקור בשוק רמלה לוד יהיה חוויה מרתקת עבור כל בני המשפחה. בתום הביקור בשוק יוכלו המבקרים לגשת אל מסעדה קרובה באזור.

המושבה הגרמנית חיפה:
המושבה הגרמנית בחיפה היא אתר היסטורי מרהיב ביופיו. בעת ההגעה אל המושבה הגרמנית מרגישים האורחים שהם נמצאים באירופה. ניתן לערוך מסלול של כשעתיים וראוי לציין כי בנוסף לכך, כוללת המושבה חנויות ומסעדות מגוונות.