וילות לפי תאריכים20/06/2019

וילות לפי תאריכים
היום כבר לא צריך לבלות שעות בשיחות עם בעלי וילות בכדי לברר אלו וילות פנויות בתאריך בו אתם מעוניינים. כאתר מוביל בתחום הווילות אנו מציעים אפשרות מתקדמת לאיתור מהיר של וילות לפי תאריכים לסוגים שונים של נופש ואירוח. כך למשל, ניתן למצוא באתר במהירות וילות פנויות לפי תאריכים לנופש משפחתי, נופש זוגי, אירוח דתי, אירועים, מסיבת רווקים או אירוע עסקי. מנוע החיפוש החדשני של האתר מאפשר הרכבה מהירה של רשימת וילות מתאימות מתוכה תבחרו לבסוף את הווילה המתאימה לכם ביותר.

חיפוש של וילות לפי תאריכים ממקד אתכם מראש רק בווילות שפנויות בתאריכים בהם אתם מעוניינים. הגולשים באתר מצליחים כך למצוא וילות פנויות גם לסוף השבוע הקרוב וגם בטווח של כמה ימים. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם להיות ספונטניים, לגלות גמישות ולהזמין וילה מהיום למחר תצליחו ליהנות ממחירים אטרקטיביים. מבצעים של הרגע האחרון יחד עם האפשרות לאתר במהרה וילות לפי תאריכים באתר יאפשרו חיסכון משמעותי בעלויות.

מתי כדאי להזמין וילה מראש?
אם אתם מעוניינים לשכור וילה לחופשת החג או לחופשת הקיץ עם דגש על חודש אוגוסט – לא תוכלו להרשות לעצמכם להמתין לרגע האחרון. אלו שימתינו עם ההזמנה עד לרגע האחרון ייאלצו להסתפק במבחר מצומצם של וילות פנויות. התקופות העמוסות ביותר בתחום הווילות הן: סופי שבוע בחודשים יולי ואוגוסט, השבועיים האחרונים של חודש אוגוסט, תקופת חופשת חגי תשריי, חופשת חנוכה, חופשת פורים, חופשת פסח, יום העצמאות, חופשת שבועות. וילות לאירוח זוגי כדאי להזמין מראש בסופי שבוע של חג האהבה. וילות למסיבות רווקים ורווקות יש להזמין מראש בעונת השיא של האירועים.

מתי אפשר גם לחכות לרגע האחרון?
וילות לנופש ולאירועים זוכות להרבה פחות ביקוש מחוץ לעונת השיא. חיפוש של וילות לפי תאריכים יציג לכם הרבה יותר תוצאות בחודשי החורף ובתקופות בהן אין חופשות מסודרות מבתי הספר ומקומות העבודה. המבחר הגדול יחד עם האפשרות ליהנות ממחירים נוחים מעודדים ישראלים רבים לצאת לחופשות דווקא בעונת החורף. כיום כאשר וילות מציעות בריכות מקורות ומחוממות אין כל סיבה שלא ננצל את המחירים הנוחים.

איך מחפשים וילות לפי תאריכים?
אלו שמבצעים באופן קבוע הזמנת וילות נופש באתר מכירים כבר את מנוע החיפוש הפנימי באתר ואת האפשרות לבצע סינון יעיל של תוצאות החיפוש. האתר יודע להציג בפניכם לפי בקשה רשימה של וילות שמתאימות למשפחות / לדתיים / לאירועים / למסיבות רווקים ועוד. כמו כן, האתר יודע גם להציג רק וילות עם בריכה או רק וילות עם מספר מסוים של חדרי שינה.

כל שעליכם לעשות בכדי למצוא וילה מתאימה בתוך מספר דקות הוא להגדיר מה בדיוק אתם מחפשים. את עבודת הסינון יבצע מנוע החיפוש החכם של האתר כך שלכם נותר רק לבחור את הווילות הכי שוות מהרשימה ולהזמין.

כמה עולה להזמין וילה לסוף שבוע?
מחירים של וילות נופש נקבעים בהתאם לגודל של הווילה (מספר חדרי שינה), רמת האירוח, דרגת היוקרה ורשימת האטרקציות. ככל שהווילה יותר גדולה, מפוארת ועשירה באטרקציות כך המחיר יהיה גבוה יותר. כמו כן, מחירים של וילות נופש יהיו גבוהים יותר בסופי שבוע (בהשוואה לימות אמצע השבוע) בשל הביקוש. פער דומה במחירים תגלו כאשר תשוו בין מחירי וילות נופש בעונת החורף לבין מחירים של וילות בקיץ.

וילות גדולות במיוחד עם 6-10 חדרי שינה מיועדות מראש לאירוח של כמה משפחות יחד או קבוצת חברים. ההוצאות של בעלי הווילות בעבור אירוח של קבוצות גדולות משפיעות על המחיר הסופי של ההשכרה. מחירים של וילות נופש מתחילים מ-3,000 ₪ ומגיעים עד 8,000 שקלים ויותר ללילה. מנוע החיפוש באתר מאפשר כמובן סינון של רשימת הווילות בהתאם לתקציב שלכם.

כאשר בוחנים מחירים של וילות נופש חשוב לזכור ששימוש בכל האטרקציות שיש במתחם הווילה כלול במחיר. כך למשל, כאשר אתם שוכרים וילה עם בריכה וג'קוזי אתם והילדים מבלים את רוב זמנכם סביב הבריכה וחוסכים כך בהוצאות. אפשרות נוספת לצמצום בהוצאות היא בחירה בווילה עם מטבח מאובזר שמאפשר בישול ארוחות מלאות. חיסכון משמעותי נוסף תשיגו בהשכרה של וילה גדולה יחד עם עוד 2-3 משפחות או זוגות חברים.