אטרקציות ופעילויות במרכז28/01/2015

אזור מרכז הארץ מתייחס לגוש דן ואזור הרי ירושלים, האזור משלב מגוון עצום של אטרקציות מסוגים שונים, אטרקציות לכל גיל. תושבי הצפון, הדרום וגם המרכז מוצאים עצמם נהנים מאוד לבלות חופשות וימי כיף באזור המרכז. כאן תוכלו למצוא חופי ים נהדרים, פארקים של מים לילדים, מתחמי טבע לפיקניקים, אתרים עתיקים, מוזיאונים, מופעי תרבות ומוזיקה, מרכזי קולנוע, מסעדות או בתי קפה ועוד.

אטרקציות ופעילויות עם ילדים באזור המרכז

גן חיות ספארי רמת גן
על הביקור במתחם הספארי לא תרצו לוותר באף גיל, המפגש ההתחלתי עם בעלי החיים המסיירים סביב הרכבים, המפגש עם החיות המיוחדות בתוך הכלובים ובעיקר המפגש המרגש עם האריות. אם טרם בקרתם עם הילדים במתחם הספארי ברמת גן זה הזמן למפגש מהנה עם בעלי חיים מכל רחבי העולם. ילדים קטנים וגדולים ייהנו מאוד לצפות בג'ירפות, בפילים, לפגוש את ההיפופוטם, לצפות באריות וללטף את החיות הקטנות בפינת הליטוף. שימו לב, מתחם הספארי מציע היום גם סיורי לילה וסיורים המיועדים לקהל מבוגר יותר.

למי זה מתאים?
גילאי 0-99, חוויה מומלצת לכל המשפחה.

לונה פארק תל אביב
פארק מתקני השעשועים הרשמי של ישראל, זה המקום בו תוכלו ליהנות ממתקנים קלאסיים כמו גלגל ענק או רכבל ועד מתקנים חדישים ומאתגרים כמו האנקונדה. הפארק מציע מגוון גדול של מתקני, מתחמי הגרלות ומשחקים, מדשאות וגם מסעדות ודוכני מזון. הבילוי בלונה פארק מהנה בכל גיל, לונה פארק תל אביב הוא חוויה בלתי נשכחת בעבור הילדים.

למי זה מתאים?
גילאי 2-99, חוויה מהנה בכל גיל.

וילה במרכז לנופש

פארק השעשועים סופרלנד ראשון לציון
פרט ללונה פארק תל אביב פועל באזור המרכז גם פארק שעשועים נוסף, הסופרלנד בעיר ראשון לציון. הפארק ממוקם בסמוך למתחם קולנוע גדול. המתקנים בפארק מגוונים ומותאמים לילדים בגילאים שונים, בעבור ילדים גדולים תמצאו מתקני אבובים ורכבות הרים, הילדים הקטנים ייהנו במתחם ג'ימבורי לקטנים ומתקני קרוסלה או גלגל ענק. הבילוי בסופרלנד אידאלי בעבור כל המשפחה, מומלץ!

למי זה מתאים?
גילאי 2-99, חוויה מהנה בכל גיל.

מוזיאון הילדים בחולון
המוזיאון מציע לילדים מגוון פעילויות כמו דיאלוג בחשכה, דיאלוג עם הזמן ופעילויות מגוונות לילדים בגילאים שונים. המוזיאון מציע פעילויות בעלות ערך מוסף לילדים, הביקור במקום בעל ערך מוסף חינוכי לילדים וגם להורים. בכל חופשה משפחתית באזור המרכז נמליץ לברר פרטים אודות הפעילויות במוזיאון.

למי זה מתאים?
המוזיאון מציע פעילויות לילדים החל מגיל שנתיים ועד גיל 14, יש במקום גם פעילויות למבוגרים.

אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה

אזור המרכז מציע מגוון עצום של אטרקציות, חופשות זוגיות, קבוצתיות ומשפחתיות תהיינה עשירות בפעילויות מיוחדות, פסטיבלים וחוויות מהנות, באזור המרכז לא יהיה רגע אחד משעמם. בין האטרקציות והפעילויות המומלצות נציין גם את מתחם מיני ישראל, סיורים בעיר העתיקה בירושלים, בילוי על חופי הים היפים, טיולים ביער בן שמן, היכל החלקה על הקרח בעיר חולון, מתחמי מסעדות ואוכל בתל אביב : מתחם שרונה ומתחם התחנה, אולמות קולנוע גדולים במתחם הסינמה סיטי, פארקים של מתקני מים : ימית 2000 בחולון ופארק מימדיון בתל אביב.