אטרקציות ופעילויות בדרום ישראל19/02/2015

אטרקציות ופעילויות בדרום
אזור הדרום של מדינת ישראל הוא אזור הנגב, חובבי המדבר אינם מוותרים על ההזדמנות לבקר במרחבים הפתוחים, בשמורות הטבע, בבתי המלון המיוחדים של הנגב, בתצפיות הכוכבים של מצפה רמון וגם במסעדות המיוחדות. מרחבי הנגב טומנים בחובם חוויות מאוד מיוחדות, הנכם מוזמנים גם כן לגלות וילות נופש בדרום, אטרקציות לכל גיל, נופים מדהימים ועולם מופלא של טבע ומדבר. בין מרחבי הנגב נפגוש מרכזי אירוח בדואי בהם נוכל ליהנות מאוכל מסורתי, רכיבת גמלים ואירוח מיוחד במינו.

מסעדות מומלצות באזור הדרום

מסעדת גחלים (הבנאים 3,אשדוד)
המסעדה מגישה תפריט בשרים ודגים על הגריל, האיכות ניכרת בכל מנה בטעמים הטובים, בעיצוב ובהקפדה על חומרי הגלם הטריים. המסעדה מגישה גם מנות פסטה וסלטים, האירוח מתאים לכל המשפחה.

מסעדת לה טרה פרומסה (קיבוץ גת)
התפריט מורכב משילוב מאוד מיוחד בין המטבח האיטלקי לבין המטבח ההודי, התוצאה מאוד מעניינת. המנות מבושלות ומוגשות תוך שימוש בטכניקות מסורתיות לצד טכניקות בישול מודרניות. התבשילים המסורתיים בתפריט מומלצים בחום!

מסעדת מוזה (יהודה 65, הכניסה לעיר ערד)
זוהי מסעדה המשמשת נקודת עצירה בעבור הנוסעים לעיר אילת, בשעות הערב המקום פועל גם במתכונת של פאב אקטיבי. האוכל טוב, האווירה חיובית ונעימה, תפריט האלכוהול עשיר והמחירים נוחים.

מסעדת אידי דגים (הבושם 6,אשדוד)
מסעדת הדגים של אידי מוכרת בכל הארץ, חובבי הדגים מכירים היטב את המסעדה ואת מנות הדגים הטעימות להפליא. המסעדה כולה מעוצבת כספינה להעשרת החוויה. אם יש לכם הזדמנות להגיע למקום ביום חמישי תפגשו חגיגה ארצישראלית עם אוכל טוב, שירים ישראלים ואווירה נוסטלגית.

וילות בדרום להשכרה

פעילויות לילדים באזור הדרום

מרכז המבקרים של טבע (רמת חובב)
חברת התרופות טבע שמחה לארח משפחות עם ילדים ושאר מבקרים במסע מרתק במפעלי טבע-טק, הסיור מספר את סיפור הקמת החברה תוך שילוב של משחקים ומסכי תלת מימד. מרכז המבקרים מגלה כיצד מיוצרות תרופות, מהו החומר הפעיל בתרופה, איך מפתחים תרופות ועוד. הכניסה אל מרכז המבקרים ללא עלות תוך תיאום מראש.

אל היען – חוות היענים (עין הבשור)
החווה היא בית גידול יענים יחיד בסוגו בישראל, המתחם מציע פעילויות מיוחדות לכל המשפחה, לקבוצות וגם לילדים. המטרה לשמה הוקמה החווה היא ניסיון לחבר בין האדם לבין הטבע. המבקרים במקום זוכים להכיר את היענים משלב הדגירה על הביצים ועד לשלב הבגרות. החוויה מלווה בפעילויות יצירה, ציור על ביצים, פסיפס, האכלה וליטוף. הפעילות בחווה מומלצת לכל המשפחה, ישנה אפשרות גם לפעילות לקבוצות והפעלת ימי הולדת ושאר אירועים.

נגב ZOO  - גן החיות של הנגב (הכניסה המערבית לעיר באר שבע, סמוך לחווה החקלאית)
גן החיות הדרומי מאכלס כ-150 מינים של יונקים, זוחלים, עופות וחרקים מארץ ישראל ומהעולם כולו. הגן מטפל גם בחיות בר פצועות המגיעות אל המקום על ידי אנשי שמורת הטבע ועל ידי מטיילים באזור. רוב בעלי החיים בגן מורגלים בקרבת בני אדם, הגן מעוצב בסגנון המאפשר צפייה בקרוב בבעלי החיים. תהיה אפשרות להאכיל את החיות באוכל מיוחד אותו אפשר לרכוש בכניסה אל המקום.