איך בוחרים וילה למסיבת רווקים26/10/2012

איך בוחרים וילה למסיבת רווקים
כל חבר שמתחתן מביא עמו סיבה מצוינת למסיבה עם כל החברים (הכניסה לגברים בלבד). החברים הקרובים מיד נוטלים על עצמם את המסיבה ומתחילים בתהליך הפקת המסיבה השמחה ביותר. וילה למסיבת רווקים היא המילה האחרונה בתחום, הצעירים נהנים לבלות במתחם המפואר, מחלקים ביניהם את העלויות ונהנים מערב בלתי נשכח. אם גם אתם מחפשים וילות למסיבת רווקים, קצת מבולבלים מהמבחר ולא ממש יודעים איך לבחור הגעתם למקום הנכון.

סיווג הוילה
חשוב להבהיר כבר בתחילת תהליך החיפוש כי לא כל וילת נופש או וילה לאירועים תתאים גם לאירוח מסיבות רווקים. ישנם בעלי וילות שלא מסכימים לארח מסיבות במתחם וישנם אחרים שמגבילים את הרעש ושילוב  האטרקציות במקום. בכדי למנוע את ההגבלות ולבלות עד אור בוקר חשוב להתמקד אך ורק בבחינת וילות למסיבת רווקים.

מיקום הוילה
וילה למסיבת רווקים כדאי לבחור בכפוף להסדרי הסעות למקום או אפשרויות הגעה בתחבורה ציבורית. וילות למסיבות שממוקמות באזור הצפון או אזור אילת דורשות נסיעה ארוכה, כדאי לבחון היטב אל מול קבוצת החברים את הנכונות לבלות שעות ארוכות בנהיגה. שכירת הוילה למשך סוף שבוע שלם תהיה פיצוי נהדר בעבור שעות הנסיעה הארוכות. וילות למסיבת רווקים אפשר לשכור גם למשך מספר ימים ולשלב לינה משותפת של כל החברים בוילה.
בחירת המיקום חשובה גם במקרים בהם החברים מבקשים לשלב את הבילוי בוילה לצד בילוי במרכזי בילוי עירוניים. העיר אילת תוכל להציע לחוגגים מבחר גדול של מועדונים ומסיבות שאפשר לשלב עם המסיבה בוילה. פרט למקומות בילוי יש לבחון גם זמינות של משלוחי מזון ושתייה אל המקום.

וילות למסיבת רווקים

שירותים מיוחדים בוילה
בעלי וילות למסיבות רווקים מציעים לחוגגים חבילות שירותים משתנות, קיימים בעלי וילה שישמחו להציע בריכת שחייה, סרטים, מוזיקה, סנוקר ומכונת קריוקי, אך ישנם אחרים שיבקשו תוספת תשלום ויגבילו את השימוש במתקנים. במטרה למנוע את עגמת הנפש והחיכוכים חשוב לבחון היטב את רשימת האטרקציות והשירותים שכלולים במחיר, לוודא כי אפשר יהיה להשתמש בכל שירותי הוילה והחדרים ולהעלות את כל הפרטים על הכתב. ההסכם החתום מגביל את בעל הוילה מנסיגה מדבריו, במקרים בהם הוא בכל זאת מפר את ההסכם הכתוב ישנה עילה לתביעה.

כמה זה עולה לנו?
תעריפי שכירות של וילה למסיבת רווקים נקבעים בהתאם למשך זמן השהייה במקום. רוב בעלי הוילות ישכירו לכם את הוילה לערב אחד כאשר אפשר יהיה להגיע אל המקום כבר ב-14:00 בצהריים ולעזוב עד השעה 11:00 בבוקר למחרת. לרשות מארגני המסיבה עומד מבחר גדול של וילות למסיבות רווקים, המבחר מעודד תחרותיות בין בעלי הוילות ומאפשר לצעירים למצוא וילות נהדרות במחירים נוחים. פרט לעלות שכירת הוילה יש לחשב גם את רכישת המזון והשתייה, הוצאות נסיעה ותשלום בעבור אטרקציות. קבוצות שמבקשות לצמצמם בעלויות תוכלנה להסתפק באטרקציות שקיימות בוילה, ולהחליף את משלוחי המזון המהיר בארוחות בשר על הגריל.