חופים ליד הכנרת – ליהנות מחופשה בלתי רגילה בצפון18/08/2013

חופים ליד הכנרת – ליהנות מחופשה בלתי רגילה בצפון!
אם אתם מחפשים מקום מתאים לקצת "בטן גב", הצפון הוא היעד המתאים ביותר עבורכם. בסמוך לכנרת, המהווה אטרקציה בפני עצמה, תמצאו לא מעט חופי רחצה שרבים מהם נמצאים גם לא רחוק מהעיר טבריה. מדובר בחופי רחצה מסודרים, בהם ניתן לבלות לאורך כל שעות היום וליהנות מיופי של חופשה. אפשר לשלב, לצד השהות בהם, גם פעילויות מים שונות או רק פיקניק נעים עם בני המשפחה או עם החברים הקרובים שלכם. הנה כמה מהחופים המוכרים, שנמצאים ליד הכנרת:

•    חוף התכלת – החוף הנהדר הזה, שנמצא ליד טבריה, הוא אחד החופים המוכרים בסביבה והוא מושך אליו רבים. מדובר בחוף נקי, שהרחצה בו מותרת, ויש בו את כל מה שצריך לשהות נעימה. אפשר למצוא בו מקלחות מסודרות, שמשיות וגם כסאות. חשוב לזכור שהלינה בו אסורה ולכן יש למצוא מקום לינה אחר אם מעוניינים לבלות באזור מספר ימים.

•    חוף ברניקי – דרומית לטבריה תמצאו חוף נוסף, המושך אליו רבים בחודשי הקיץ. חוף ברניקי הינו חוף מסודר גם הוא ואפשר לבלות בו עם המשפחה לאורך כל שעות היום. מי שרוצה יכול להקים אוהל ולהישאר ללון בו או לבחור באחת מוילות הנופש בטבריה או בסביבה שבהן ניתן להישאר כמה ימים במסגרת החופשה.

וילות בכנרת

•    חוף גנים – החוף הזה מושך אליו לא מעט משפחות עם ילדים וגם קבוצות. הוא נמצא בסמוך לטבריה ונחשב לחוף עמוס מאד, באופן יחסי. זהו חוף מסודר ונקי ויש בו מקלחות ציבוריות, מדשאות לפיקניק ולמי שרוצה גם נקודות חשמל שניתן להתחבר אליהן בעת הצורך. אם אתם מגיעים אליו במסגרת החופשה שלכם בקיץ, כדאי לכם להגיע כמה שיותר מוקדם לפני שנוהרים אליו ההמונים.

•    חוף גופרה – לא רחוק מקיבוץ עין גב שליד הכנרת נמצא חוף רחצה נוסף. חוף גופרה מציע לכם אתר קמפינג מסודר, משטחים נרחבים ונקיים, תאורה בשעות הלילה, מכולת, שירותי הצלה וגם אווירה נעימה מאד. אפשר להקים אוהלים במתחם החוף וגם להכניס קרוואנים למי שיש.

•    חוף שקמים – זהו חוף מסודר ונעים מאד, הממוקם דרומית לטבריה ומתאים לכל מי שרוצה ליהנות מ"בטן גב". החוף מציע משטחים נקיים ומסודרים, מלתחות ומקלחות ציבוריות והזדמנות לקחת פסק זמן וליהנות עם כל בני המשפחה, עם החברים או עם בן או בת הזוג שלכם.

•    החוף הנפרד בטבריה – במיוחד בשביל הציבור הדתי הוקם החוף הזה, שהינו חוף נפרד: חלקו מוקדש לנשים וחלקו השני לגברים. גם הוא, כמו חופים אחרים ליד טבריה, הינו חוף מסודר עם מדשאות, מלתחות ציבוריות, שמשיות לצל וגם מזנון המיועד לאורחי המקום.

סביב הכנרת יש לא מעט חופים. חלקם רשמיים ומסודרים ואחרים אינם. אם אתם רוצים לשלב גם רחצה, חשוב שתקפידו לבחור בחוף רשמי ומסודר. אל תשכחו גם להזמין מקום לינה באחת מהוילות שבסביבה, שבה תוכלו לבלות לאורך החופשה שלכם באזור.