פארקים באזור המרכז – ליהנות מפיקניק עם כל בני המשפחה28/08/2013

פארקים באזור המרכז – ליהנות מפיקניק עם כל בני המשפחה!
במסגרת חופשה באזור המרכז, ובמיוחד אם מדובר בקיץ או אולי בעונות המעבר האביב והסתיו, אפשר גם לשלב פיקניק נעים באחד הפארקים או החניונים שבאזור זה. בדרך כלל מדובר בחניונים ופארקים מסודרים ונקיים, שאפשר ליהנות בהם מאווירה נעימה וגם מתקנים שונים, העומדים לרשותם של המבקרים. אם אתם מגיעים אל המרכז, הנה כמה פארקים שתוכלו לבלות בהם עם בני המשפחה או החברים:

•    גני יהושע – זהו אולי אחד הפארקים המפורסמים בתל אביב ובין הפופולאריים באזור המרכז. מלבד האירועים השונים המתקיימים בו בעיקר בחודשי הקיץ, הוא מציע משטחי דשא ענקיים ומתקנים שונים, המתאימים במיוחד לאלה המעוניינים ליהנות מפיקניק נעים. אם אתם מגיעים אל תל אביב במסגרת החופשה שלכם ומחפשים מקום לפיקניק, אל תפספסו את הביקור בגני יהושע, שגם נמצא צמוד צמוד לנהר הירקון.

•    נחל אלכסנדר – באזור השרון, ליד כביש החוף, תמצאו מקום נוסף לפיקניק הממוקם ליד נחל אלכסנדר. המקום, שנמצא בתוך פארק צבי הנחל מאפשר מפגש עם הצבים הענקיים שבו וגם עם שרידים של מבנה עתיק מהמאה ה – 19. אפשר לשלב לצד הפיקניק גם טיול רגלי באזור, טיול המתאים לכל הגילאים, וגם לילדים.

וילת נופש במרכז

•    פארק קנדה – אם אתם מגיעים אל המרכז ומחפשים מקום לפיקניק, פארק קנדה הוא בין המקומות הפופולאריים ביותר המיועדים במיוחד לשם כך. הוא נמצא בין תל אביב לירושלים והגישה אליו קלה ונוחה. יש בו מתקנים נוחים, המיועדים למבקרים במקום, וכמובן שטחים ענקיים אותם ניתן לנצל לפיקניק מהנה. מי שאוהב לרכב על אופניים, יכול לנצל את הדרכים המיוחדות שבו כדי לצאת לטיול אופניים קצר ומי שרוצה ליהנות משלווה אמיתית, ימצא אותה ממש שם.

•    פארק הנוער שבחולון – על גבעה שליד העיר חולון נמצא פארק הנוער המיוחד הזה, המושך אליו רבים. לא מדובר כאן בפארק גדול כמו גני יהושוע או פארק קנדה, אך גם הוא מהווה פארק נהדר שכדאי לעצור בו ועל אחת כמה וכמה אם מחפשים מקום לפיקניק. בפאר יש פינות מוצלות ומשטחי דשא גדולים וגם תצפית על העיר תל אביב ובריזה נעימה בחודשי הקיץ.

•    יער בן שמן – הוא נחשב לבין היערות הגדולות בארץ והוא מציע לא מעט פינות קסומות ושטחים המיועדים לפיקניק. ביער בן שמן תמצאו מרחבים נהדרים ומתקנים, העומדים לרשותם של המבקרים. זאת, בנוסף לצמחייה שבו, הטבע המקסים שלו והאווירה המיוחדת שבו, שכמותה לא תמצאו במקומות אחרים.

אם אתם רוצים ליהנות מפיקניק בלתי רגיל, במסגרת החופשה שלכם במרכז, תוכלו, כאמור, למצוא לא מעט חניונים וגם פארקים המתאימים במיוחד בשביל זה. אל תשכחו להזמין מקום לינה מתאים, כמו וילת נופש, שכמותה אפשר למצוא לא מעט במרכז ובאזורים נוספים בכל הארץ, ולשלב גם ביקור באטרקציות השונות שבסביבה.