10 טיפים לבחירת וילה למסיבות25/10/2012

10 טיפים לבחירת וילה למסיבות

בחירת המיקום בו תתקיים המסיבה קריטית להצלחת האירוע. מארגני מסיבות שבוחרים במתחם קטן וצפוף או גדול וריק מכשילים את האירוע. מסיבות מוצלחות מרכיבים משילוב נכון של אטרקציות, מוזיקה, אוכל ושתייה, תנאי תברואה, אבטחה, מספר משתתפים ועוד. אלו שעוסקים בארגון והפקת מסיבות באופן מקצועי יודעים כי מדובר במקצוע לכל דבר. אנשים פרטיים שמבקשים לשכור וילה למסיבות ולארגן מסיבה באופן חד פעמי יוכלו לעשות זאת בהצלחה בעזרת הצ'ק ליסט הבא.

1. אטרקציות לאירוע. בכל מסיבה בוילה או בסלון הבית יש לשלב אטרקציות, האורחים שמגיעים למקום מצפים למצוא תכנית בידור מתאימה. וילות למסיבות שמשלבות בריכת שחייה, ספא, שולחן סנוקר, מערכת קולנוע ביתית, מערכת קריוקי ושאר אטרקציות פוטרות את מפיקי המסיבה מהוצאות כספיות נוספות. במקרים בהם הוילה לא מכילה אטרקציות לבידור יש לשכור ציוד מתאים בהתאם.

2. בחירת המיקום. מארגני אירועים שמחפשים וילה למסיבות יוכלו למצוא מבחר גדול בכל אזורי הארץ. את המיקום המתאים בוחרים בהתאם להעדפה אישית, נוחות הגעה ואופי האירוע. חשוב להדגיש כי ישנן וילות למסיבות ששוכנות במרכזי מגורים, הגבלת הרעש במקום לא מאפשרת מוזיקה ורעש לאחר חצות. לקראת מסיבות אל תוך הלילה כדאי לשכור וילות מבודדות ללא הגבלת רעש.

3. וילות למסיבות בגודל מתאים. צפיפות ודוחק עלולים להרוס כל אירוע, איש לא נהנה כאשר עשרות אנשים נדחקים יחד את תוך מתחם אחד מחניק. את גודל מתחם המסיבה יש להתאים לכמות האורחים שצפויים להגיע. כל בעל וילה למסיבות מציין בפני השוכרים מבעוד מועד את כמות האנשים שאפשר יהיה להביא אל המתחם, לא כדאי לחרוג מהמספרים.

וילה למסיבות

4. מוזיקה וציוד הגברה. רוב מארגני המסיבות נוהגים לשכור תקליטן שמביא עמו ציוד הגברה ומוזיקה. במידת הצורך אפשר יהיה לשכור את הציוד וגם מכונת קריוקי ללא שכירת שירותי תקליטן.

5. אוכל ושתייה. הבחירה הטובה ביותר לאספקת אוכל למסיבה היא שירותי קייטרינג. וילות למסיבות מאפשרות הצבת שולחנות קייטרינג או מזנון באזורים מיוחדים. באירועים שמתקיימים בתוך חדרים סגורים כדאי להתייעץ עם בעל הוילה בבחירת המיקום המתאים ביותר להצבת השולחנות.

6. תנאי תברואה. כל אדם שמארגן מסיבה מחויב לספק לאורחים שלו תאי שירותים וברזים לשטיפת ידיים. אם בחרתם וילה למסיבות תוכלו להיות שקטים, בעל הוילה יספק את השירותים.

7. שירותי אבטחה וביטוח. מסיבות מרובות משתתפים דורשות שירותי אבטחה וביטוח מתאים. בעלי וילות למסיבות מכירים את התקנות בתחום ומייעצים למארגני האירוע בהתאם. בעבור מסיבות רווקים או רווקות ושאר מסיבות אישיות אין צורך בשירותי אבטחה.

8. מחירים נוחים. וילה למסיבות זול יותר להזמין בימים א'-ד', החל מיום ה' הביקוש עולה וגם המחירים בהתאם. במידת האפשר כדאי יהיה לשכור את הוילה באמצע השבוע.

9. תנאי התשלום. את מחיר השכירות וכל התוספות שכלולות במחיר יש להעלות על חוזה עליו חותמים בעל הוילה והשוכר. וילות למסיבות נבדלות זו מזו בתעריפים ובתנאי ההשכרה, בכדי למנוע שיבושים ואי הבנות יש להקפיד להעלות את כל הפרטים על הכתב.

10. לא לשכוח ליהנות!