וילה עם בריכה16/05/2013

וילה עם בריכה גדולה
חלמתם תמיד לגור בבית עם בריכה פרטית? אנחנו כאן בכדי להגשים לכם את החלום. וילות עם בריכה מושכרות למטרת נופש או מסיבות בכל חלקי הארץ. חופשה מפנקת-יוקרתית כבר לא מסתכמת רק בבתי מלון עמוסים או צימרים קטנים וצפופים, העתיד שייך לווילות הנופש. וילה עם בריכה אידאלית בעבור חופשה משפחתית או חופשה קבוצתית עם כל החברים. אם בחרתם וילה עם כמה סוויטות אירוח, תוכלו לצאת לנופש יחד עם עוד זוגות של חברים ולחלוק בעלויות. הסוויטות הפרטיות מעניקות לכל זוג הרבה פרטיות, לצד האפשרות לבלות עם כל החברים סביב הבריכה.

כאשר בוחרים וילות נופש, רוב האנשים יעדיפו וילה עם בריכה פרטית. ההעדפה הזו ברורה לחלוטין. במזג האוויר החם של ישראל בריכה השחייה היא אטרקציה מרכזית בכל חופשה. וילות נופש בכל רחבי הארץ מציעות כל מיני סוגים של בריכות לשימוש הנופשים. קיימות וילות עם בריכה בחצר, אחרות מציעות בריכה פנימית ויש שמציעים בריכות זרמים או בריכה מיוחדת עם מים מתוך מעין קרוב. נציין כי ההבדלים בין בריכות השחייה באים לידי ביטוי גם בגודל הבריכה ובעומק המים. אין מדובר בבריכות אולימפיות גדולות, ברוב הווילות לא תמצאו בריכות גדולות ועמוקות שמתאימות לשחייה ממושכת.

בריכות שחייה פנימיות
הכול יודעים כי חשיפה לקרני השמש מסוכנת. אם אתם מעוניינים לבלות בבריכה מבלי להיחשף לקרני השמש, תוכלו לבחור וילה עם בריכה פנימית. הוילות הללו מציבות את בריכת השחייה בתוך מבנה מקורה או בתוך סלון הוילה. הן מתאימות גם למקרים בהם הנופשים מבקשים פרטיות בעת הבילוי בבריכה או שחייה בעונת החורף. וילה עם בריכה מחוממת תהיה פינוק נפלא לחופשת החורף שלכם, אל תוותרו על ההזדמנות לבלות גם את חופשת החורף לצד הבריכה.

וילות עם בריכה

בריכת שחייה לילדים
הורים לילדים יודעים עד כמה הקטנים נהנים מבילוי על שפת הבריכה. וילה עם בריכה תהיה בחירה מתאימה לחופשה המשפחתית. קיימות וילות למשפחות שמציעות גם בריכות לפעוטות, מגלשות מים ומתקנים מתנפחים לילדים. נציין כי יש להשגיח על הילדים בעת הבילוי בבריכה. אסור יהיה להשאיר ילדים לצד הבריכה ללא השגחת מבוגר אחראי. הקפידו לברר היטב מול בעל הוילה אודות התאמת המקום לאירוח ילדים. נציין כי קיימות וילות עם בריכה שמתאימות הרבה יותר לילדים ולא למבוגרים. המים הרדודים נוחים לילדים הרבה יותר מאשר למבוגרים. וילה עם בריכה היא הזדמנות ללמד את הילד לשחות או לצלול לראשונה בחייו.

וילות על בריכה – כמה זה עולה?
תעריפי השכירות של הווילות נקבעים בהתאם לגודל הוילה, אבזור הוילה ותוספות מיוחדות. וילות עם בריכה גדולה בחצר כרוכות כמובן בעלויות גבוהות יותר. בריכה גדולה מביאה עמה הוצאות תחזוקה גבוהות יותר לבעל הוילה. וילה עם בריכה גדולה כדאי לשכור יחד עם חברים נוספים במטרה לחלוק בדמי השכירות. פרט לבריכה גדולה מכילות הוילות הללו גם כמות מכובדת של חדרי שינה ואטרקציות נוספות. חופשה קבוצתית עם כל החברים היא ללא כל ספק חוויה נהדרת.