מידע שימושי על וילות להשכרה04/11/2012

מידע שימושי על וילות להשכרה
הביטוי וילות להשכרה עולה לא מעט בשיחות על פתרונות נופש, מסיבות רווקים ורווקות, מסיבות בריכה ואירועים מיוחדים. וילה להשכרה היא למעשה וילה רגילה שעברה הסבה ושיפוץ שהפכו אותה למתאימה לנופש או הפקת אירועים. וילות בעבור נופש או אירועים הן לא וילות שמתאימות למגורים, לא כל וילת מגורים אפשר יהיה להשכיר למטרת נופש.

ההבדלים בין וילות להשכרה לבין וילות מגורים באים לידי ביטוי במספרי החדרים, במספר חדרי הרחצה, בחלוקה לסוויטות, בידוד רעש מהסביבה ושילוב של אטרקציות נופש במתחם. בודדים הם הישראלים שמתגוררים דרך קבע בוילות שמציעות בריכת שחייה, אמבט ג'קוזי ספא, שולחנות משחק ומספר חדרי שינה מפוארים וזוגיים. בעבור רוב האנשים וילה להשכרה היא ההזדמנות היחידה בה יוכלו להתגורר מספר ימים בסביבה כה מפוארת.

תנאי תשלום
התשלום בעבור השכרת הוילות משתנה בהתאם לתקופת ההשכרה, תעריף ההשכרה היומי והסכמים עם בעל הוילה. וילות נהוג לשכור לתקופות קצרות או לערב אחד בלבד. את התשלום מבצעים בכרטיסי אשראי, המחאות או מזומן על פי ההסכם עם בעל הוילה. במקרים בהם ישנה פריסה לתשלומים חשוב לעגן זאת בהסכם כתוב, לצרף להסכם צילומים של תעודת הזהות של השוכר והמשכיר ולבקש ערבויות.

וילה להשכרה

מחירים של וילות להשכרה
המחירים משתנים בהתאם לביקוש. וילות להשכרה הן עסק כלכלי לכל דבר, בעלי הוילות מבקשים להפיק רווחים גבוהים ככל הניתן. בהתאם לכך אפשר יהיה לראות עליות במחירים בתקופות בהן הביקוש עולה וירידות בתקופות בהן יש פחות הזמנות. פרט לכך, חשוב לציין כי ישנם כמעט תמיד פערים משמעותיים בין המחירים באמצע השבוע וסוף השבוע. פערים נוספים מתגלים גם בין עונת הקיץ ועונת החורף. וילות להשכרה במחירים נוחים אפשר למצוא בימים א-ד או בעונת החורף. בעלי הניסיון מספרים כי בעזרת מיקוח קל והשוואת מחירים נבונה בין מספר וילות אפשר יהיה למצוא וילה להשכרה במחיר נוח.

וילות להשכרה באילת
וילה להשכרה באילת היא פתרון נהדר בעבור משפחות שמחפשות לעצמן נופש משפחתי עם ילדים או ללא. גם קבוצות חברים תוכלנה לשכור וילה באילת ולגלות מתחמי נופש מפוארים ומפנקים. וילות  באילת מציעות לנופשים תנאי אירוח דומים לאלו שמציעים בתי המלון המפוארים, תוך שמירה על פרטיות במתחם הנופש. הוילות מתאימות לנופשים שמחפשים חופשה שקטה ללא צוותי בידור רועשים, תורים ארוכים בכל מקום ובתי מלון עם מאות חדרים.

מתי כדאי להשכיר וילות
וילה להשכרה בעונת השיא יש להקדים ולהזמין כמה חודשים מראש. הוילות המבוקשות ממלאות במהרה את היומנים. נופשים שלא מקפידים לבצע הזמנות מוקדמות מוצאים את עצמם מתפשרים ויוצאים לחופשה בוילה קצת פחות יפה וגדולה. יש לציין כי גם ברגע האחרון אפשר למצוא וילות להשכרה שמציעות חופשות נהדרות, אך המבחר עשוי להיות פחות גדול. לעתים מצליחים אלו שמזמינים את הוילות בדקה ה-90 לשכור אותן בתעריפים אטרקטיביים יותר.