וילה למסיבת רווקים - כללים שחשוב לדעת19/08/2012

מזל טוב! החבר הכי טוב שלך מתחתן ועליך הוטל התפקיד לתכנן את מסיבת הרווקים. ממש כיף. אז איך אפשר לתכנן מסיבת רווקים בלתי נשכחת? מסיבת רווקים שתשאיר חשק לעוד, ותאפשר לחתן להיכנס לעולם של מחויבות מתוך שלמות ורצון אמיתי, מסיבת רווקים שתפתח לכל הרווקים במסיבה את החשק להתחתן... מסיבה כזו שעונה על כל הדרישות ניתן לארגן רק בווילה. וילה למסיבת רווקים היא הפתרון האידיאלי בשבילכם. מסיבה בוילה היא מסיבה בקלאסה אחרת.

וילה למסיבת רווקים – ארבעה דברים שחשוב לזכור

מסיבת רווקים עורכים לחבר שמתחתן רגע לפני חתונתו על מנת להקל עליו את המעבר מעולם הרווקות לעולם של נישואים, של מחויבות. לעיתים יש חתנים שתופסים רגליים קרות בשלב זה. הם מבינים שהם עוברים אל שלב אחר לגמרי. מסיבת רווקים מרגיעה את המתח והלחץ והחבר'ה שבאים לשמוח יחד עם החתן המיועד מנעימים את האווירה.

וילות נופש למסיבת רווקים

טווח המחירים של וילה למסיבת רווקים הוא רחב מאוד. יש וילות באלפי שקלים ויש וילות למסיבת רווקים במאות שקלים. בדקו קודם כל מה התקציב שלכם, איזה מהחברים משלמים ולפי זה החליטו איזה וילה למסיבת רווקים כדאי לכם לשכור.

וילה למסיבת רווקים מיועדת אך ורק לצורך המסיבה. ניתן להזמין כמה אנשים שרוצים, שכן החלל בוילה הוא גדול מאוד ויכול לאכלס עשרות אנשים ברווח. כמו כן, ניתן להשתמש במערכת הסאונד המעולה שקיימת בווילה ועל ידי כך ליהנות ממוזיקה באיכות שמע מאוד טובה. וילות למסיבת רווקים הן ייעודיות למטרה זו ודבר זה הופך את האירוע להיות משהו מיוחד.

חשוב להחליט מראש על העיתוי שבו אתם רוצים לערוך את מסיבת הרווקים מצד אחד המחיר לשכירת וילות למסיבת רווקים באמצע השבוע הוא זול יחסית, לעומת סוף השבוע שהמחירים קופצים. אך מצד שני כמובן שיש יתרונות לחגוג מסיבות בסוף השבוע כי אז כולם בחופש ואין לחץ של עבודה או לימודים.

וילות למסיבת רווקים – עשו בוילה כיד הדמיון הטובה עליכם

אם שכרתם וילה למסיבת רווקים, הרגישו חופשי לעשות בוילה כבשלכם. הזמינו איזה אמן שאתם רוצים שישעשע אתכם במיסת הרווקים: קריוקי, שולחנות הימורים, זמר אורח ומה לא... כל מה שעולה על רוחכם. הווילה היא שלכם, עשו בה כרצונכם.

כמו כן, ניתן להשתמש בכל הפינוקים שהווילה מציעה: ג'קוזי, בריכה, סאונה, שולחנות ביליארד, פינג פונג, מערכת קולנוע מפנקת ועוד.

היתרון הכי גדול בכל וילה למסיבת רווקים זה מקומות הלינה הרבים שיש בווילה. בדרך כלל הדבר שתופס הכי הרבה מקום במסיבת רווקים מלבד החתן זה האלכוהול. כולם שותים ונהנים. אך אם שותים, לא נוהגים. לכן היתרון הגדול בוילות למסיבת רווקים הוא שיש כל כך הרבה מקומות לינה. כל אחד מוצא לעצמו פינה ונרדם בה ונוהג רק כשהוא פיכח והשפעת האלכוהול פגה ממנו לחלוטין.