טיפים לבחירת וילות עם בריכה מחוממת29/10/2012

טיפים לבחירת וילות עם בריכה מחוממת
וילה עם בריכה מחוממת היא ללא ספק פתרון נהדר בעבור חופשה חורפית או חופשת סתיו. שחייה היא פעולה מאוד מרגיעה וטבעית לאדם, בתוך הבריכה החמימה גם אנשים שלא  יודעים לשחות מצליחים להרגיש נינוחים ורגועים. בהתאם לכך, כדאי לשלב בריכות שחייה בכל נופש, הבילוי על שפת הבריכה במלון ובים הוא גורם אטרקטיבי ליציאה לחופשות בעונת הקיץ. וילה עם בריכה מחוממת הופכת את חופשת החורף לאטרקטיבית ומיוחדת, אך בכדי להבטיח את הצלחתה יש לבחון היטב מספר קריטריונים.

לא כל בריכות השחייה הן אותו דבר
נופשים רבים רואים במפרט של הוילה כי יש במקום בריכת שחייה ומיד ממהרים להזמין חופשה במקום. בכדי למנוע אכזבות ועגמת נפש לא כדאי להסתפק במפרט שבאתר אלא להמשיך ולבחון היטב את התמונות ולברר פרטים מדויקים אל מול בעל הוילה. חשוב להבהיר כי לא כל וילה עם בריכה מחוממת מציעה בריכה בגודל זהה. ההבדלים בין בריכות השחייה באים לידי ביטוי בגודל, בעומק המים, במערכת סינון המים, במיקום הבריכה ובטמפרטורת המים.

וילות עם בריכה מחוממת

1. גודל הבריכה. וילות עם בריכת שחייה מחוממת היא לרוב גם וילה מפוארת ומושקעת. בעלי וילות שמבקשים לספק לאורחים שלהם חווית נופש איכותית גם בחודשי החורף בוחרים בבריכה מחוממת. ברוב המקרים מכילות הוילות הללו גם פינוקים נוספים ועיצוב מהודר. את גודל הבריכה לא נהוג לפרסם במפרט על הוילה אך בעלי הוילה משיבים בשמחה על השאלה. וילה עם בריכה מחוממת גדולה ומקורה תהיה פתרון נהדר. מידע נוסף אודות גודל הוילה אפשר לשאוב מהתמונות, נסו לבחון את גודל הוילה בהשוואה לחפצים או אנשים שממוקמים בסמוך לבריכה בצילום.

2. עומק המים. חשוב להדגיש כי וילות עם בריכה מחוממת לא מציעות בריכות אולימפיות, המים בבריכות לא עמוקים במיוחד וישנם מקרים בהם מדובר בבריכת מים רדודים. גם שאלות על עומק הבריכה כדאי לשאול אל בעל הוילה. איש לא מגיע אל הוילה במטרה לבצע אימוני שחייה אולימפיים אך ישנם אנשים שמעדיפים בריכות עמוקות יותר. הבריכות הגדולות הן לרוב גם העמוקות יותר.

3. מערכת סינון. בעלי וילות עם בריכה מחוממת מחליפים את המים בבריכה בהתאם לתקנות החוק. בכדי להיות בטוחים ורגועים כדאי בכל זאת לוודא אל מול בעל הוילה כי ישנה החלפת מים תדירה ומערכת סינון. ישנם אורחים שמבקשים מבעל הוילה להחליף את המים בבריכה לקראת הגעתם למקום וישנם בעלי וילות שלא ממתינים לבקשה ומספקים את השירות בעצמם.

4. מיקום הבריכה. וילות עם בריכות מחוממות אפשר למצוא בכל רחבי הארץ, כאשר רוב בעלי הוילות בוחרים להציב את הוילה בחצר מתחת לגגון או סככה. מעטים המקרים בהם בעל הוילה בוחר להציב את בריכת השחייה בתוך המבנה.

5. תוספות ושדרוגים בוילה. וילות עם בריכה מחוממת שמציעות מים מלוחים כמו בים או מים של מעיין תהיה שדרוג נהדר לכל חופשה. פרט לכך, את החופשה החורפית כדאי להשלים עם אמבט ג'קוזי חמים, שולחן סנוקר, מיטות חמות, קמין ומערכת קולנוע ביתית.