יום הולדת בוילה – טיפים לבחירת וילה ליום הולדת30/10/2012

אם החלטת לערוך לעצמכם או למישהו אהוב מסיבת יום הולדת בוילה קיבלתם החלטה נבונה. וילות ליום הולדת מציעות מתחמים נהדרים לאירועים מרובי משתתפים ואירועים קטנים אינטימיים יותר. את מסיבות יום ההולדת בוילות אפשר לקיים על שפת הבריכה או במתחם האירוע ללא כל גישה אל בריכת השחייה. חשוב להדגיש כי האורחים הישראלים אוהבים בריכות שחייה, במסיבות יום הולדת שמשלבות בריכת שחייה הופך האזור שסביב הבריכה למתחם הבילוי המרכזי.

וילה ליום הולדת בוחרים בראש ובראשונה בהתאם לאופי האירוע. חגיגות יום הולדת אלגנטיות ויוקרתיות זקוקות לוילות מהודרות ומפוארות. אירועים מסוג זה לא נהוג לשלב עם שחייה בבריכה או בגדי חוף. האורחים יגיעו לבושים בהידור וייהנו מאוכל משובח, מוזיקה טובה ותכנית בידור מתאימה. בבחירת וילות ליום הולדת לילדים או צעירים כדאי דווקא להעדיף וילות עם בריכת שחייה ושטחים פתוחים. מדשאה גדולה או מתחם אירועים ריק אידאליים להרכבת אוהל אירוח, הצבת אטרקציות כמו מתקנים מתנפחים או דוכני שתייה ופיזור פינות ישיבה.

חנייה פרטית ודרכי גישה
הנוחות של האורחים היא גורם משמעותי בכל הפקת מסיבות יום הולדת. וילה ליום הולדת בוחרים בהתאם לקרבת הוילה לאזור המגורים של רוב האורחים. קשה לצפות מכמות גדולה של אורחים לנסוע 2-3 שעות בכדי להגיע לוילה מרוחקת. במקרים בכל זאת מעוניינים מארגני האירוע בוילה מרוחקת כדאי יהיה לתאם את ההגעה למקום מול המוזמנים כחודש לפני מועד האירוע. פרט למרחק הנסיעה יש לוודא כי יש במקום מגרשי חנייה מתאימים ודרכי גישה נוחות.

וילות לימי הולדת

מסיבת בריכה – הצלחה מובטחת!
וילות ליום הולדת שמציעות מסיבות בריכת הן מתכון בטוח להצלחה. מסיבת בריכה שמשלבת מצב רוח טוב, מתקנים מתנפחים וארוחת בשרים על הגריל תזכה להצלחת בכל גיל. הבריכה, הדשא והשמש הופכים את האירוע לשמח ומלא באנרגיות של יום הולדת. בכדי להעשיר את האווירה עוד יותר כדאי יהיה להוסיף בלונים צבעוניים ולקשט את המתחם בשלטים ושאר קישוטי יום הולדת צבעוניים. בכל וילה ליום הולדת אפשר לשלב קישוטים צבעוניים במתחם הבריכה ולקבל רעיונות לקישוט המתחם מבעל הוילה.

אוכל ושתייה
את הכיבוד והשתייה במסיבת יום ההולדת נהוג להרכיב משירותי קייטרינג. בשרים על האש אפשר כמובן להכין באופן עצמאי, אך כדאי יהיה לשכור בכל זאת שף שיעשה זאת. במקרים בהם מארגני האירוע מבקשים לצלות את הבשרים בעצמם יש עליהם לבלות זמן רב אל מול המנגל הלוהט במקום לבלות עם האורחים שלהם. לצד הבשר נהוג להגיש סלטים טריים, צלחות חומוס, תפוחי אדמה צלויים ופיתות טריות. את בר המשקאות אפשר להרכיב ממשקאות קלים וצוננים ומשקאות אלכוהוליים כמו בירה וקוקטיילים.

אטרקציות זולות לימי הולדת
כל וילה ליום הולדת שמציעה בריכת שחייה ואמבט ג'קוזי היא אטרקציה בפני עצמה. מארגני אירועים שמבקשים להוסיף עוד כמה אטרקציות למסיבה מבלי לשבור תכנית חיסכון יוכלו לשכור מתקנים מתנפחים לילדים או למבוגרים, פינות צילום, בועות אכילות או מערכות קריוקי ושירה בציבור.