וילות לימי הולדת21/10/2012

וילות לימי הולדת בקיץ – אילו הפעלות מתאימות למסיבה?
לבן הזוג שלך יש עוד מעט יומולדת, ואת מתלבטת איך לחגוג לו אותה הפעם. השנה מדובר במספר עגול וזה, ללא ספק, אירוע חשוב, שיש לציין אותו. אם את רוצה לארגן מסיבה גדולה עם חברים ובני משפחה, תוכלי למצוא לא מעט וילות לימי הולדת, המתאימות במיוחד לשם כך. אפשר למצוא וילה ליום הולדת עם בריכת שחייה וחצר גדולה, או וילה ליום הולדת עם סלון גדול ומפנק. אולם, מה עושים במסיבה? אילו הפעלות כדאי לשלב במהלך האירוע? הנה כמה רעיונות, שיהפכו כל מסיבה לחוויה בלתי רגילה.

שף פרטי או קייטרינג
בכל וילה ליום הולדת תמצאי את הנוחות המרבית ואת המתקנים המתאימים כדי לארגן מסיבה בלתי רגילה. אחת האטרקציות הנהדרות, שתוכלי לשלב במהלך יום ההולדת, היא ארוחה של שף פרטי. אם את מחפשת, למשל, וילות לימי הולדת בקיץ ומוצאת וילה עם חצר גדולה, אפשר לארגן ארוחה עם שף פרטי לכל האורחים, הכוללת במסגרתה מנות משובחות וטעמים מיוחדים. אפשר כמובן גם להזמין קייטרינג איכותי במסגרת אירוע קונספט. אם בן הזוג שלך, למשל, אוהב אוכל איטלקי, אפשר לקשט את הווילה בדגלי איטליה ולהזמין שף, שיכין לכל האורחים ארוחה איטלקית עם מנות מקומיות טובות. תוכלי גם להזמין פיצות טובות או מנות של פסטה עם מגוון של רטבים.

וילה ליום הולדת

סדנת קוקטיילים ויינות
אם בן הזוג שלך אוהב משקאות אלכוהוליים, מה דעתך להזמין סדנת קוקטיילים ויינות? וכשמדובר במסיבת יום הולדת בקיץ, אין כמו משקה אלכוהולי צונן ומרענן... אפשר למצוא לא מעט וילות לימי הולדת עם סלון גדול או מרפסת גדולה, שבה אפשר לערוך את הסדנה. לסדנה כזו בדרך כלל לא נדרש ציוד כבד מיוחד, אלא משקאות שונים (והרבה), כוסות שתייה ואביזרים נלווים. מארגני הסדנה דואגים להביא זאת בעצמם ואפשר לערוך אותה כמעט בכל מקום.

אמן תלפתיה
אם רצית לדעת מה מתרוצץ בראשו של בן זוגך, הנה ההזדמנות לגלות. לאחר שמצאת וילות לימי הולדת בקיץ ומהן בחרת וילה ליום הולדת, העונה על כל הקריטריונים החשובים לך, תוכלו להזמין אל האירוע אמן תלפתיה. יש היום לא מעט אמנים מסוג זה, המגיעים לאירועים שונים, לרבות לימי הולדת. זוהי, ללא ספק, חוויה מסוג אחר ואטרקציה שלא נפגשים בה לעיתים קרובות. לא משנה מהו גילו של בן הזוג שלך, אטרקציה כזו תשתלב נהדר בכל מסיבה.

גרפולוגית או קוראת בקלפים
רעיון נוסף, שגם אותו אפשר לשלב במסיבת יום ההולדת, הוא הזמנת גרפולוגית, קוראת בקלפים או מיסטיקאית מתחום אחר. אפשר להפוך את המסיבה לחוויה נפלאה, ובעיקר למעניינת מאד. אם את ובן זוגך מתעניינים בתחום, תוכלי למצוא לא מעט אנשי מקצוע מסוג זה שישמחו להגיע אל האירוע ולגלות לכם וגם לאורחי החגיגה פרטים מפתיעים.